SMS- vtipné

21. prosince 2008 v 14:43 |  Vánoce
Tady jsou nějaké vánoční sms:Smutné svátky, málo dárků, k večeři jen kousek párku. Přesně tak to nesmí být, já přeju zdraví, štěstí, klid….V ranních hodinách přepadla skupina 4 skinů Ježíška. Zašili mu prdel, takže letos nemůže nikomu nasrat.


Milý Ježíšku. Větve ze stromečku jsem ořezal. Ale jestli se na mě vysereš jako loni, doufám, že si natrhneš prdel o ostnatý drát a zabije Tě elektrický plot!


Sáně se mi rozpadli, dárečky mi ukradli. Andílci se někde tulí, čerti zase trávu hulí. Je to všechno na potvoru, asi půjdu na podporu…Ježíšek


Rolničky, rolničky, co to hulím zas? Babiččiny jointíčky nebo dědův haš? Rolničky, rolničky, zvoňte pro radost, aby všichni huliči měli trávy dost:).…a tak zase po roce, přicházejí vánoce. V pokoji už stromek voní, pod nim hovno, jako loni. Ježíšek už nepřiletí ,prý se ožral, milé děti. Vzkazuje Vám všem, že se na Vás vysere.Zlobili jste celý rok,tak Vám nedá ani flok.Tak už na to nemyslete, dobrou noc a krásně spěte. Hezké Vánoce a vše nej v novém roce přeje…..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 any any | 27. května 2009 v 13:33 | Reagovat

novy co??

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama