Návrat do klanu - prolog

9. ledna 2009 v 19:39 | Sarah |  Návrat do klanu


Návrat do klanu

Věnuji své rodině a přátelům, protože bez jejich pomoci a podpory bych nikdy neuskutečnila svůj sen.
,,Děkuji bez vás bych to nikdy nedokázala.´´

Prolog

Pod hvězdami jež svítily na obloze kráčela žena jejíž vlasy byly černé jako nejtmavší noc a oči modré jako obloha bez mraků. Ústa byla plná a usměvavá. Kráčela rovně a vzpřímeně. Její pas byl štíhlý a oblečena byla v černém triku které nebylo vidět přes tmavě zelený plášť halící její postavu. Kalhoty měly barvu hnědou a boty měly barvu stejnou jako kalhoty a vyrobeny z jemné kůže zajišťovali, že nebude slyšet.
Na kalhotách měla připevněný opasek na kterém byly dvě hnědé, ošoupané pochvy v nichž se nacházeli dvě ostré a stejně dlouhé dýky které se dokázali při správném použití a boji stát prodloužením jejich paží.Cíl její cesty Upíří hora v níž se každých dvanáct let scházel celý upíří klan byl přímo před ní. Také ona patřila k dětem noci a to dokazovali jizvičky na bříškách prstů jež měl každý upír nebo vampýr.
Slyšela jak z hory vytékají vody které jí procházeli, hora byla prošpikována mnoha chodbami. Zadívala se před sebe a viděla jeden z mnoha vstupů do hory ke kterému se vydala a vstoupila do něj. Prošla několika chodbami které vedly k branám jimiž se vstupovalo do hory.
Došla k jedné z mnoha bran v hoře a zabušila na ní. Ven vyšel upír v zeleném se zvednutým kopím v ruce. ,,Hlaste se u brány,´´ vyštěkl a čekal na odpověď.
,,Jsem Ariana Darksy a přišla jsem na radu,´´ odpověděla.
,,Arianu Darksy vpouštíme na radu,´´ řekl a ustoupil stranou aby mohla projít do uvítací síně Osky Velma. Mezitím u jiné brány vpouštěl jiný strážný do hory dva upíry, jednoho lidičku a poloupíra jménem Darren Shan jenž ani nevěděl, že jedním z dětí noci je i jeho starší sestra - jež někdy nevidí vůbec na oči - o jejíž existenci nikdy se svou mladší sestrou nevěděli.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 JeSsulQa JeSsulQa | Web | 9. ledna 2009 v 19:44 | Reagovat

pls nakrm mi vajicko tady na teto adrese    http://www.valenth.com/feed/245507

2 anýýýý anýýýý | 6. února 2009 v 20:04 | Reagovat

ju leni to je kraaaaaaaaaasaaaaaaaaaaaaaaa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama