Návrat do klanu - kapitola 3.

9. ledna 2009 v 19:47 | Sarah |  Návrat do klanu
Návrat do klanu

Kapitola 3. - souboj Darrena s Arrou a Arianin vztek

Ariana se poté vydala do síně Chledona Lurta jež sloužila jako jídelna aby se najedla. Přemýšlela o tom co knížata udělají s Darrenem. Tak nějak v koutku duše tušila, že ho pošlou skládat prověření neboli jinak zkoušky smrti, které nemusí přežít. Jak byla zamyšlená ani si nevšimla, že si k ní někdo přisedl. Vzhlédla až když ona osoba promluvila. Byl to Gavner a přišel jí oznámit, že by se měla jít podívat do síně her a když mu odpověděla že z ní zrovna přišla jen řekl: ,,Darren bojuje s Arrou co jsem tak nějak zaslechl.´´
,,Cože?´´ optala se jestli se nepřeslechla v hlase zaznívajíc náznak strachu.
,,Slyšelas ne Ari,´´ odpověděl jenže nečekal, že se okamžitě a zprudka zvedne a vyběhne jako střelená do síně her. Hlavou jí probíhali myšlenky a doufala, že se Darrenovi nic nestane a bude v pořádku. Doběhla tam akorát aby viděla jak Darren letí z kladin dolů.
Přeběhla k hloučku upírů a stihla zabrzdit akorát aby nesrazila k zemi budoucího knížete Kurdu Smolta jež stál vedle Vaneze Blana upíra jež dohlížel na všechny tři herní síně a byl mistr her. ,,Co se stalo?´´ optala se a sklonila se ke svému bratrovi jež se o chvilku později zvedl ze země a zamířil k Ařře. Ari si všimla, že její bratr chce aby mu Arra podala ruku na důkaz uznání.
Překvapená byla když mu Arra ruku skutečně podala jenže pak se
Ari obrátila na Kurdu a z očí jí šlehali blesky: ,, Kdo z vás mu navrhl aby zkusil bojovat s Arrou?´´ optala se jenže v hlase zazníval nebezpečný podtón jež vždy nutil k obezřetnosti ostatní z klanu.
,, Proč se díváš zrovna mým směrem?´´ optal se Kurda a radši o krok odstoupil a v jeho modrých očích se mihl náznak strachu jenž okamžitě zmizel. Jenže než mu mohla Ariana odpovědět ozval se Darren: ,,Je to moje chyba vyzval jsem Arru sám,´´ řekl a Ariana poznala, že bere vinu na sebe. Vzdychla a řekla: ,, Tak to příště prober s Lartenem než uděláš podobnou blbost,´´ odsekla naštvaně a vydala se pryč ale ještě než odešla otočila se na Kurdu a řekla hlasem z něhož stále kypěl vztek: ,,Doufám, že jsi sám se sebou spokojený ohledně tvého uvedení do nejvyšší funkce.´´
Potom odešla a nechala tam upíry stát přemítaje nad jejími slovy.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bianuška Bianuška | Web | 9. ledna 2009 v 19:48 | Reagovat

Kukni sa na môj blog...:-**

2 anýýýý anýýýý | 4. března 2009 v 15:05 | Reagovat

mocinky krasny leni

3 anýýýý anýýýý | 4. března 2009 v 15:09 | Reagovat

hezke venovani :-)))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama