Ndk 9

21. ledna 2009 v 19:29 | Sarah |  Návrat do klanu

Návrat do klanu

Kapitola 9. - Nikomu to neprozradím

Jakmile došly do Mikova pokoje Ariana se tam porozhlédla. Koneckonců zde byla znovu po patnácti letech. U pravé strany se nacházela hnědá rakev, nad kteou se skvěl namalovaný obrázek dvou osob. Upíra a upírky jež se i navzdory tomu, že byli pouze namalovaní tvářili šťastně a zamilovaně. Na straně druhé od rakve byl stůl se dvěma židlemi. Nad stolem byla police na níž se nacházeli mapy a také štosy dokumentů o výskytu vampýrů. Mnoho upírů neovládalo čtení a psaní, ale našly se i takový, kteří to uměly.
V pokoji se kromě rakve nacházelo také závěsné lůžko. Mika pokynul Arianě ke stolu, aby se posadila a sám usedl vedle ní. Jakmile oba seděli tak se Mika zeptal:,, Proč jsi se mi po tolika letech co jsme byli spolu nenamáhala říct, že nevidíš?,´´ snažil se, aby v jeho hlase nebyla slyšet zlost a zklamání, ale Arianě to neuniklo a po chvilce odpověděla:,,Nechtěla jsem, aby si o mě dělal někdo, kdokoli starosti.´´
,,A to byl ten důvod, proto jsi nic neřekla a jak se ti to vlastně stalo?´´
,, To je na dlouhé povídání,´´ řekla snažíc se z této dosti ošemetné situace vykroutit, aby nemusela nic říkat.
,,Já mám času dost,´´ odpověděl a čekal až začne vyprávět.
,,No tak dobrá,´´ svolila a začala vyprávět.
,,Stalo se to před tím, než mě Seba zasvětil. Udělal to proto, že se mě snažil zachránit. Víš, že jsem tehdy byla jen o něco málo starší než je teď Daerren. Otázky až pak,´´ řekla, když se Mika nadechoval, že něco řekne. Pokračovala.
,, Tehdy jsem chtěla jsem utéct z místa kde mě vychovávali moji adoptivní rodiče. V noci jsem lezla dolů z toho domu po okapu abych se dostala pryč. Když jsem lezla dolů dala jsem nešikovně nohu takže jsem z bytu v devátém patře padala volným pádem a zachytila jsem se jednou rukou asi až v pátém poschodí, jenže jsem si nevšimla železné tyče, která tam byla v úrovni mých očí. Umíš si představit co se stalo?´´
Jen přikývl.
,,Sebova jediná šance na to, aby mě zachránil spočívala v tom, že ze mě udělala upíra. Ale účinky toho zranění stále trvají,´´ řekla a tím zakončila své vyprávění.
Mika poté vstal a dal jí své ruce na její ramena, řekl:,,Nikomu to nikdy neprozradím to ti teď a tady slibuju.´´
,,Děkuju Miko, ale měli bychom se jít podívat co si můj bratr vylosoval za zkoušku.´´
Darren si vylosoval Jehlovou stezku a ještě další noci ji zvládl skvěle. Ariana se začínala těšit na Svátek Nemrtvých jež měl nastat po této Darrenově zkoušce.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama