Ndk 7

21. ledna 2009 v 19:06 | Sarah |  Návrat do klanu
Návrat do klanu

Kapitola 7. -první polibek po letech

Ariana se vydala se soumrakem dalšího dne na místo kde, měl Darren složit svou první zkoušku. Přišla tam akorát aby viděla že Darren mluví s Mikou, jež na první zkoušku dohlížel.Viděla, že spolu nemluví moc dobře a že nakonec Darrena odnášejí do bludiště na nosítkách aby se nemohl orientovatpodle jejich kroků. Ariana se mezitím podívala kdo z těch koho zná tu je. Viděla Lartena, Sebu, Arru a překvapená byla, že je tu i Gavner s Kurdou a lidičkou Harkatem. Zašla za nimi a pozdravila je, pak se vydala k Mikovi, jež stál trochu stranou od ostatních ve stínu. Přešla k němu ze zadu a zakryla mu oči rukama. ,,Ariano.´´ řekl jemně a v hlase mu zněla radost z toho, že přišla.
,,Ano Miko,´´ zašeptala mu jemně do ucha a sledovala jak se přitom zachvěl štěstím.
Sundala mu své ruce z jeho očí a nechala ho aby se otočil. Na sobě měla jemně modré triko a kalhoty stejně barvy. Na triku se skvěl orel s rozpjatými křídly, na stříbrném řetízku. Když ho viděl pohlédl na ní s překvapením v očích, rozhodla se tím znovu být jeho družkou na dobu pěti nebo šesti let.
,,Rozhodla jsem se přijmout tvou nabídku už teď, jsi překvapen?´´
,,Ano to jsem a hodně, nečekal jsem, že to přijmeš už teď, myslel jsem, že počkáme, až Darrenovi skončí zkoušky.´´
,,Taky jsem si to myslela, jenže nemusíme to že jsme se k sobě vrátili oznámit hned, můžeme přeci počkat.´´
,,Máš pravdu můžeme přeci počkat,´´ odpověděl a pak pohlédl k jednomu ze čtyř východu jež se vysunul nahoru a vypustil ven vodu a také poloupíra jež byl zmáčený až na kost a lapal po vzduchu, aby mohl dýchat. Jakmile mohl dýchat přihnali se k němu upíři, jež se šly podívat na jeho první zkoušku. Jeden z upírů se zasmál a řekl, že Darren blouzní. Darren skutečně blouznil, ale to nikomu nevadilo. Mika se podíval na Arianu a řekl:,, Vypadá to, že jsem se v něm skutečně mýlil a má slušnou šanci prověřením, projít.´´
,, Ano, zvládne to já mu věřím nejenom jako jeho sestra, ale i jako jedna z mnoha upírek v upířím klanu, vím že náš život se nehodí pro slabé, ale pokud zemře pokusím se jeho smrti zabránit a to jakkoli možným způsobem, kromě útěku samozřejmě.´´ Řekla a usmála se na Miku.
Mika úsměv opětoval a pak ji jemně, ale zároveň láskyplně a něžně políbil na rty. Opětovala jeho, polibek, do něhož oba dali po mnoha letech od svého rozchodu mnohem víc než jen pouho pouhou náklonnost k tomu druhému.
Když od sebe své rty odtrhli, všimli si, že zde zůstali jako jediní. Ariana se podívala Mikovi dlouze a hluboce do očí a políbila ho ještě jednou, jen na malou chviličku ne tak dlouze jako předtím a než se Mika stačil, pohnout už slyšel jen kroky, jak odcházela pryč.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 anýýýý anýýýý | 4. března 2009 v 15:24 | Reagovat

jupi mam tu prvni komentar i kdyz sem asi jedina kdo na tadytom supeeeeeeeeeer blogu cte a komentuje

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama