Ndk 8

21. ledna 2009 v 19:07 | Sarah |  Návrat do klanu
Návrat do klanu

Kapitola 8. - Jen přátelé

Vyšla z místnosti, kde probíhala zkouška, chystala se jít do svého pokoje, aby si odpočinula, přičemž na rtech se jí zraččil stále úsměv, když se jí v mysli vynořil Mikův výraz, jakmile se chystala k odchodu.
Procházela okolo jedné z bočních chodeb, když jí někdo jemně, ale přesto silně na malou postavu chytil za ramena a zatáhl ji do chodby. Ariana podle vzrůstu tušila, že je to Darren. Už, když se s ním poprvé setkala, poznala, že se do ní musel zamilovat. Jelikož kdykoli na něj pohlédla tak odvracel pohled a byl rudý jako pivoňka, k čemuž se mu rozklepali také ruce a kolena.
Darren se jí mezitím pokusil políbit, Ariana vykřikla, jenže okamžitě jí umlčel polibkem. Pokusila se mu vrazit facku, ale když jí zablokoval ruce zvolila jinou taktiku. Věděla, že musí jednat rychle, před očima se jí začínalo dělat černo. Bez míření vykopla nohou a poznala, že se strefila do Darrenovi holeně. Zaskučel a pokoušel se k ní dojít, i s nemalými bolestmi své holeně. Byl skoro u Ariany, když se okolo něj mihl černý stín a udeřil ho do tváře. Darren se tentokrát, ale zhroutil na podlahu, držíc se za oteklou, napuchlou a bolavou tvář, jež rychle přecházela z červeného odstínu na fialový.
Nemohla se sice podívat tam, kde tušila svého zachránce ale věděla že ten kdo ji zachránil je Mika - poznala ho podle jeho nezaměnitelné vůně. Tušila nebo spíš věděla, že to nedopadne dobře. Darren se zkusil postavit na nohy a po minutě se mu to povedlo, přičemž se rozběhl na Miku, i když věděl, že může být odveden i do Síně smrti za útok na jednoho ze čtyř upířích knížat. Mika se vyhnul Darrenovu útoku tím, že uhnul do strany a pak zkroutil poloupírovu ruku za jeho zády. Darren se pokusil, alespoň Miku kopnout, jenže tenhle jeho plán selhal, jelikož si ho Mika držel pro bezpečí a nejen své, ale i Arianino dál od těla. Velmi dobře si pamatoval, že s Arianou jednou před mnoha lety než se jejich cesty rozešly mluvily o tom co by se stalo, pokud by někdo z klanu, zasvětil jejího bratra nebo sestru. Tehdy se domluvili na tom, že pokud k tomu dojde tak podstoupí prověření ti upíři, jež je zasvětili nebo oni sami.
Mika se podíval na Arianu a okamžitě poznal, co chce říct Darrenovi. Chtěla mu říct pravdu, on nemohl zasáhnout a tak dále držel Darrena. Ariana k nim přešla a přesto že neviděla snažila se alespoň směřovat pohled z očí do očí na Darrena. ,, Darrene já tě nemiluju, ani by to mezi námi neklapalo, slyšela jsem, že jsi zamilovaný do lidské dívky, tak proč jsem tě tolik pobláznila já?´´
Neodpověděl jen jí pozoroval a přemýšlel proč jí zachránil jeden z upířích knížat, když byla pouhopouhá řadová upírka. Když nic neříkal Ariana pokračovala:,, Já bych s tebou ani nemohla nic mít, protože jsem tvá sestra.´´

Mika když jí pozoroval tak s úžasem a překvapením zjistil, že její pohled směřuje úplně jinam. Jindy se dívala přímo do očích ostatních a on navzdory tomu co doufal, že není pravda náhle chápal to, proč chtěla ukončení jejich svazku. Nevěděl, jestli je to následek nějakého boje nebo nemoci, ale poznal, že Ariana nevidí. Netušil, jestli stále nebo jen při situacích kdy ji něco ovlivní.
Darren byl ztuhlý šokem a překvapením. Mika mu pustil jeho ruku a pak přešel k Arianě a do ucha jí řekl pouze:,,Můžu s tebou mluvit?´´
Přikývla tušila o čem s ní chce mluvit.
Odcházeli směrem k Mikovu pokoji, zanechávajíc Darrena na stejném místě.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama