Ndk11

21. ledna 2009 v 19:32 | Sarah |  Návrat do klanu
Návrat do klanu
Kapitola 11. - (Ne) povedený den
Nastal den, kdy si měl Darren vylosovat třetí zkoušku. Ariana vešla do knížecí síně s Darrenem. Usmáním, pozdravila Miku jež jí úsměv oplatil, přičemž naznačil, jestli by neměla večer čas. Kývla a poté se posadila. Darren na vyzvání knížat přistoupil a vsunul ruku do váčku s čísly zkoušek. Když ruku vytáhnul, uviděli upíři míček s číslem dvacet - dva.
,,Číslo, dvacet - dva, síň ohně."
Ariana doufala, jakmile slyšela číslo oné zkoušky, že to Darren přežije a zvládne. Musel vydržet deset minut v síni, kam upíři vháněli trubkami oheň.
Všichni upíři začali opouštět dóm mezi nimi i Mika jelikož neměl službu. U dveří zastavil a čekal na Arianu s Darrenem.
Když k němu došli tak Darren i přes veškerou nechuť - jež k upírovi cítil - natáhl ruku a řekl:,,Myslím, že si můžeme tykat po tom, co jste včera udělal."
Mikovi se po tváři mihl úsměv, jenž okamžitě zmizel, když natáhl k Darrenovi pravou ruku a stiskl mu ji.
Potom co pustili své ruce se Darren vydal do síní, aby ho Vanez naučil jak se vyhýbat plamenům.
,,Nepůjdeme na oběd?" zeptal se Mika.
,,To má být pozvání?"
Kývl a čekal na odpověď. Nedostal odpověď, ale pusu a pak se ruku v ruce vydali na oběd a spolu byli celý den. Večer se přesunuli do Mikova pokoje. Polibky se stávali vášnivějšími a jejich dech se zrychloval. CENZURA.
Potichu se vymanila z jeho láskyplného objetí a začala se odlékat, ale tak aby ho nevzbudila.
Oblečená se vydala podívat na Darrenovu zkoušku. Když tam přišla tak zkouška akorát končila. Věděla, že Darren zkoušku zvládl, ale bude popálený od plamenů.
Chodívala za ním každý den od zkoušky, kterou zvládl. Po třech dnech se probudil. Plešatý. Vlasy mu museli ostříhat.
O tři dny později se losovala jeho čtvrtá zkouška. Vylosoval si Krvavé kance. Velice nebezpečnou a těžkou zkoušku. Při jejím plnění ho málem jeden z kanců zabil, ale Darrena zachránil Harkat. Znamenalo to, ale porušení pravidel a neúspěch u zkoušky. Kurda zkoušel Miku přemluvit, aby dali Darrenovi ještě šanci nebo alespoň znovu udělali zkoušku. Marně. Upíři volali po Darrenově smrti. Ariana zkoušela s Mikou taky mluvit. Jasně jí řekl, že nemůže porušit pravidla, což skončilo hádkou, při které mu Ariana řekla, že pokud je takovýhle a jsou pro něj víc pravidla a knížecí povinnosti tak, že nechce být jeho družkou, přičemž si z krku strhla řetízek, jež jí dal.
Poté se vydala najít Darrena, aby mu řekla, že i její snaha byla marná. Nenašla ho, zmizel a Gavner zmizel s ním.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama