Nejlepší chvíle života

2. července 2009 v 18:23 | Sarah |  Povídky- jednorázové
Nejlepší chvíle života


Věnováno Kay. :)
Omlouvám se, Káji za své chování a děkuji za povídku, kterou jsi napsala. Velice mě potěšila a překvapila zároveň. Omlouvám se, pokud k Tobě v této povídce nebude pasovat něco k tvé povaze nebo vzhledu. Doufám, že máš ráda Vaneze. :)
Hnědooká dívka nahlížela nesměle do síně Her. Váhala zda vstoupit nebo ne. Nakonec se rozhodla a vstoupila. Výhled jí téměř okamžitě zakryl rudovlasý upír s páskou přes jedno oko.
"Rád tě vidím, Kay," pronesl bodře a usmál se na upírku. Kay úsměv nesměle opětovala a nechala Vaneze řečnit. Nakonec se zeptal:"Půjdeš dnes na kladiny?"
"Ano," odvětila a začala tušit kam Vanez v jejich hovoru směřuje.
"Chceš si dát souboj?," navrhl nevinně a poté pokračoval. "Se mnou?"
"Ráda," řekla a odvrátila hlavu, aby si nevšiml jejích jiskřících očí. Vydaly se ke kladinám a oba si vzaly hůl. Jakmile byly, na kladinách začaly souboj, který spíše připomínal tanec. Bojovaly dlouho a síň se začala pomalu vyprazdňovat. Nakonec v síni zůstaly sami a boj raději ukončily.
"Nerozhodně?," zeptala se Vaneze.
"Ano," odvětil. "Zlepšila jsi se, Kay ale stále ne dost."
"TY jsi mě šetřil, že ano." Nebyla to otázka nýbrž konstatování. Veselé jiskřičky v jejích očích nahradil plamínek zlosti.
"Ano, vadí ti to moc?," zeptal se a přiblížil se těsně ke Kay. Chtěla mu odseknout, že ano, ale slova se jí zadrhla v ústech.
"Ne." To slovo jí tiše sklouzlo z úst. Opatrně uchopil její ruku své. Přitiskla se k Vanezovu tělu. Sledovala jeho oko, ve kterém viděla lásku ke své osobě. Jemně přitiskla své rty k jeho a on ji objal a přitiskl k sobě ještě pevněji, zatímco prohluboval jejich polibek. Nejraději by jí líbal celou dobu.
Kay mu, chtěla říct, co k němu cítí a co pro ni znamená. Nakonec, ale nic neřekla. Nehodlala si zkazit tu nejlepší chvíli svého života. Věděla jen, že ji miluje stejně tak jako ona miluje jeho.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tara Tara | Web | 2. července 2009 v 22:03 | Reagovat

jak už jsem ti psala je to opravdu krásně.. tkaové kra´toučké a docela otevřené.. kdo ví co se dělo pak že.. :oops: znéme přece mistra her xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama