Pár let štěstí

3. července 2009 v 19:11 | Sarah |  Povídky- jednorázové
Pár let štěstí


Postavy: Hidan a Sakoyou Lucie


Mladá kunoichy stála na větvi rozložitého stromu a sledovala bělovlasého muže s kosou přes rameno v černém plášti s červenými mraky. Jednoho z ninjů třídy S a člena zločinecké organizace Akatsuki. Hidana.
Překvapilo ji, když svou kosu se třemi hroty vymrštil jejím směrem. Stihla jen tak uhnout a nyní sledovala, jak bělovlasý ninja nadává.

Uhnula před další ránou a zformovala pečetě.
"Fuuton, Juuha Reppu Shou ," zašeptala a zaútočila bestiální vlnou. Hidan jen tak její bestiální vítr, který mu natrhl, na několika místech oblečení ustál. "Takže vítr," pomyslel si.
Musel na ni zaútočit jinak. Během jejich souboje postřehl, že má ve svých hnědých vlasech, rudé proužky. Její zelené oči sledovaly každý jeho pohyb.
Snažil se alespoň zjistit znak na její čelence. Všiml si, že ona kulichy má čelenku se znakem své vesnice na čele. O pár minut později ho uviděl. Byl jím spirálovitý znak víru. "Takže ona pochází ze země Vodních vírů zajímavé," pomyslel si a schoval kosu, přestože věděl, jak moc riskuje.
Rychle vyskočil na nejbližší větev a začal na ní útočit jen s pomocí taijutsu.
Uskočila o několik větví dál a rukou udeřila do země. "Kuchiose no jutsu," zvolala a objevil se oblak kouře, který zahalil jejich bojiště.
"To je zlé," pomyslel si a s domnělou hrůzou v očích sledoval velikého orla, kterého přivolala pomocí svého jutsu.
Zaútočil a za běhu vytáhl svou kosu, kterou přesekl orla, který se téměř okamžitě rozplynul v oblaku kouře. Nezastavil a doběhl ke kunoichy s úmyslem ji vyděsit. Nezalekla se a vytáhla kunai. Nakonec jí Hidan kunai vyrazil a přitiskl ji svou kosu pod krk.
"Nechám tě naživu, ale jen proto, že nezabíjím bezbranné a krásné ženy."
"Jdi k čertu," odvětila a plivla mu do tváře.
"Ale aby, jsi, si nemyslela, že jsi vyvázla lacino….," nedokončil a zle se zasmál. Poté vytáhl kunai a řízl ji na tváři. Zanechal jí tak památku na jejich nebezpečné setkání. Znovu se zasmál a poté zmizel v oblaku bílého kouře.
Zanechal ji tam s krvácejícím šrámem na tváři. Nakonec se donutila vstát a vydala se zpět do své domoviny. Jizva jí, ale zůstala.
Sakoyou Lucie se poté vzdala života kunoichy v zemi Vodních vírů. Ponechala si ze života kunoichy v službách země Vodních vírů jen svou čelenku se znakem země Vodních vírů a odešla žít do země Větru, kde se stala ochránkyní Čtvrtého Kazekage a jeho rodiny. Jenže, vše se mělo změnit u jedné chunninské zkoušky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tara Tara | Web | 4. července 2009 v 20:03 | Reagovat

juj pěkný :) uch Hidánek milavaný xD :)
a to poslední nemá to být spíše chuninská zkouška než chudinská? to jen takový malýd etail ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama