Ztracená láska - kapitola 2

30. srpna 2009 v 18:28 | Sarah |  Ztracená láska
Kapitola 2. - Boj o život

Cesta do Mitrilové síně jí na jejím koni Arisovi trvala sedm dnů. Šestý den přijela k malé jeskyni, a protože se stmívalo, rozhodla se v ní utábořit. Ale nebyla jediná, koho napadlo v malé jeskyni přečkat noc. Právě když sesedala, z koně uslyšela brnknout tětivu. Zareagovala příliš pozdě. Šíp se jí zabodl do předloktí pravé ruky. Tasila levý scimitar, protože pravá ruka jí po zásahu šípem jen ochable vysela. Z jeskyně vyběhlo aspoň tucet orků. Okamžitě si všimla, že mají oštěpy a několik z nich i luky se šípy, jež na ní mířily.
Okamžitě začala přemýšlet. Má bojovat nebo se bránit, doufajíc, že to orky odradí. Nevěděla. Velmi dobře vnímala i přes svou zamyšlenost, že se orkové rozbíhají přímo proti ní s úmyslem ukončit její život.

Zareagovala instinktivně. Plynulým pohybem vyskočila do vzduchu a udělala, přemet čímž se dostala za jednoho orka a plynulým pohybem scimitaru mu podřízla hrdlo dříve, než stačil zareagovat. Hlava se oddělila od trupu a plynule spadla na zem. To ale ostatní orky vyburcovalo a vrhali se na Catherine ve větším počtu. Nestíhala odrážet všechny útoky, takže také chytla plno ošklivých ran. Z boku jí proudem tekla krev a měla mělkou ránu - kterou jí naštěstí stihlo zastavit brnění - na břiše. Věděla, že jestli brzy něco nepodnikne, vykrvácí a takhle se jí rozhodně zemřít nechtělo. Ne v polovině cesty.
Jenže než mohla, pokračovat něco okolo ní proletělo a zasálo to jednoho z orků přímo do lebky. Rychle si všimla, co to je. Magické Kladivo. Slyšela o takových zbraních, ale nikdy je neviděla na vlastní oči.
Do boje se poté zapojil jak majitel kladiva, tak i žena s rudými vlasy. Boj trval dlouho a orky nakonec porazili. Catherine se vydala ke svým zachráncům, ale několik kroků od nich se sesunula k zemi, kde zůstala bezvládně ležet. Okamžitě se jí vydali pomoci.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tara Tara | Web | 30. srpna 2009 v 18:31 | Reagovat

jů tak ten kone cpomoc ty seš zlá takhl enapinat no fuj xD
aůle ok je to dobrý :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama