Září 2009

Info k chystaným povídkám

17. září 2009 v 17:44 | Sarah |  Autoky a blog
Je mou povinností oznámit jaké nové povídky se chystají a přiložit k nim i info. přibude nejen fanfiction tvorba, ale také originální a to i u jednorázovek.
Zde je menší seznam:

Propletené životy:Tato povídka vypráví o přátelství na život a na smrt mezi pěti odlišnými ninji, kteří doufají v lepší budoucnost. Doufám, že povídka se bude líbit hlavně těm, které jsem do rolí pěti postav obsadila

Controparte inferno: Někdy si o něčem říkáte, že se vám to jen zdá. Jenže co když se najednou sen změní ve skutečnost a vy zjišťujete, že během jediného okamžiku je váš dosavadní život zničen a musíte si vybudovat nový?
Přidejte k tomu všemu i jakousi tajemnou schopnost a co z toho všeho vznikne? Zvláště, když vám pomáhá někdo, kdo k vám možná cítí něco víc?
Jedině jeden veliký průšvih.

Pod bouřlivým zrakem: Tato povídka je v začátcích. O čem bude? Na to si počkejte. Povím jen, že je psána na Harryho Pottera.

Za zradu se platí: Povídka v začátcích. Co se stane, když upír musí uprchnout a na svém útěku narazí na vampýrku se kterou se dá dohromady?
Povídka psána na příběhy Darrena Shana.

Kupa jednorázove také přibude.

S pozdravem Sarah.

EHM

6. září 2009 v 21:43 | anči |  Autoky a blog
MOC se omlouvám ale nám se rozbil comp a vše co jsem na něm měla zozepsaného se vymazalo

Ztracená láska - Kapitola 8

6. září 2009 v 15:30 | Sarah |  Ztracená láska
Kapitola 8. - Zacelená srdce

Slyšel její vzlyky a cítil slzy, které mu smáčely tuniku i rukávy. Nevadilo mu to. Musel ji hlavně uklidnit. Hladil ji po vlasech a šeptal jí, že se mu nakonec nic nestalo a, že to nevadí.
Uvědomovala si, že to déle nezvládne. Než mohl, něco udělat vysmekla se z jeho objetí a utekla pryč. Místností se nesl už jen výkřik jejího jména - který ona neslyšela - plný bolesti a smutku.
"Catherine," zašeptal poté a sesunul se na podlahu.
Chtěl jít za ní a říct jí, že ji stále miluje, ale nemohl. Musela se s tím vyrovnat. V místnosti ho k večeru takto našli dva trpaslíci. Otupělého a skoro zlomeného. Zlomeného láskou. Viděli, že mu krvácí rameno a odvedli ho. Pochybovaly, že jindy odvážný a nezdolný hraničář je schopný něco podniknout ba i někam dojít v tomto stavu.

Ztracená láska - kapitola 7

1. září 2009 v 18:10 | Sarah |  Ztracená láska
Kapitola 7. - Souboj

Drizzt i Catherine svůj vztah před ostatními držely v tajnosti. Nepotřebovaly slyšet poznámky ohledně svého vztahu od trpaslíků nebo Drizztových přátel. Zvláště pak od Bruenora.
Dávaly si pozor aby, nikdo nezjistil, co k sobě cítí. Ve společnosti trpaslíků nebo ostatních Drizztových přátel se oba chovaly, jakoby se mezi nimi nic nedělo. Nebo jinak tak, aby nikdo nepoznal, že se mezi nimi vytvořilo nejen přátelství, ale i něco víc.
Catherine přestaly - na Drizztovu přímluvu u Bruenora - trpaslíci hlídat a na starost si ji vzal Drizzt sám, jelikož to Bruenorovi slíbil.